شرایط سایت

به سایت اموزش زبان با مطالب جالب Englifun.com خوش آمدید.

شرایط و قوانین استفاده از سایت به شرح زیر می باشد.

1- تنها مرجع رسمی ارائه محصولات و پکیج های اموزشی استاد مجید احمدی وبسایت رسمی Englifun.com می باشد و محصولات از طرق دیگر ( از قبیل فروشگاه فیزیکی و … ) به فروش نمی رسد، بلکه فروش محصولات از طریق سایت Englifun.com انجام می گردد.

2- فقط فردی که بهای محصولات را به گروه آموزشی انگلیفان (Englifun.com) پرداخته است‌، می‌تواند به همراه خانواده‌اش – پدر‌، مادر‌، همسر‌، فرزند، خواهر‌، برادر – از آن محصول استفاده نماید. استاد مجید احمدی به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایت Englifun.com نپرداخته است‌، از آن محصولات استفاده کند. بنابراین افراد اجازه‌ ندارند فایل‌های خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند. در غیر اینصورت‌، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده می‌شود و گروه آموزشی انگیفان، قانوناُ تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت خواهد نمود.

3- ایمیل شما در سایت‌، مهم‌ترین (و بلکه تنها) شناسه‌ی شماست. یعنی برای گروه آموزشی انگلیفان، تمام فعالیت‌های شما فقط از طریق ایمیل‌ شما قابل ردیابی است، لذا در به خاطر سپاری اینکه با کدام ایمیل خود در سایت ثبت نام کرده اید و خرید انجام داده اید کوشا باشید.

4- اگر فردی با چندین ایمیل متفاوت در سایت ثبت نام کند‌، از نظر سایت‌، هر پروفایل‌، یک حساب کاربری مجزا به حساب می‌آید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات‌ میان پروفایل‌ها وجود ندارد. حتی اگر این پروفایل‌ها متعلق به یک فرد حقیقی باشند.

بنابراین‌، ضمن ثبت نام در سایت‌، در به‌خاطر‌سپردن آدرس ایمیل و رمزی که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید کوشا باشید و آن را در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید. زیرا تنها امکان ردیابی فعالیت‌های شما در سایت‌، فقط از طریق آدرس ایمیلتان خواهد بود.

5- تمامی محصولات گروه‌ آموزشی انگلیفان، فقط به صورت دانلودی هستند و پس از خرید موفق یک محصول‌، لینک‌های دانلود آن محصول به صورت خودکار در پروفایل شخص خریدار قرار داده می‌شود. یعنی هیچ بسته‌ای فیزیکی و هیچ اطلاعاتی از طریق ایمیل ارسال نخواهد شد.

6- به دلیل ماهیت محصولات سایت‌ که به صورت دانلودی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول‌‌، لینک‌های دانلود در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد‌ و پس از آن هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه وجود ندارد.

7-پس از خرید محصولات‌‌، لینک‌های دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول‌، از وسیله‌ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانه‌ای که حافظه‌ی کافی دارد و نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است‌، استفاده نماید. این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله‌های نامناسب برای دانلود هستند‌، ندارد. به عنوان مثال: موبایل با نسخه‌ی پایین که امکان نصب نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه‌ی کافی برخوردار نیست‌.

8-در هنگام خرید از سایت‌، لازم است هم به قیمت محصول (در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های سایت به تومان هستند) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید‌، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید‌، امکان جابه‌جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

9-در راستای پشتیبانی پس از خرید‌، تیم پشتیبانی گروه آموزشی انگلیفان مقالاتی را در قالب سوالات متداول  قرار داده که مطالعه‌ی این مقالات‌، تمامی سولات شما درباره‌ی محصولات را پاسخ می‌دهد. از آنجا که ممکن است سوال خاصی به ذهن شما برسد که در بین سوالات وجود نداشته است , میتوانید انرا به پشتیبانی سایت یا واتس اپ سایت ارسال کنید.

10 –  دانلود از سایت یا درج نظرات در بخش نظرات فایل‌های دانلودی‌، فقط مخصوص اعضاست. یعنی اعضایی که در سایت ثبت نام کرده‌اند و سپس با ایمیل و رمز عبورشان وارد سایت شده‌اند‌، امکان مشاهده‌ی لینک‌های دانلود، فایل‌های دانلودی و مشارکت در بخش نظرات را دارند.

کلاس آنلاین

تعیین سطح آنلاین
ثبت نام رایگان
کلاس های آنلاین
کلاس های حضوری
کلاس فیلم و انیمیشن
کلاس بحث ازاد
کلاس IELTS
کلاس TOEFL
اتاق زبان Chat rooms
اساتید زبان

دانلودها و محصولات

فیلم های fun
فیلم های موضوعی آموزشی
فیلم های کلاس ها
Pdf ها و مقالات
پکیج های آموزشی
تبدیل امتیاز باشگاه به وجه نقد
سفارش آنلاین
پکیج های آموزشی کودکان

englifun

مشخصات تماس:

مجید احمدی : 09127067658